KOMPLEXNÍ PÉČE O VLASY

Pro zdraví a krásu vlasů a nehtů!

DonnaHAIR® FORTE obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek zajišťující komplexní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy. Díky takto všestranné péči a doložené účinnosti můžete zapomenout na lámání, třepení, či dokonce vypadávání vašich vlasů.(1,2,3,4,5)

1. GROW ACTIVE+ (výživa a růst)
Podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání.(1,2,4)

Kyselina listová podporuje buněčné dělení a zabraňuje tak zvýšenému vypadávání vlasů. Biotin se podílí na metabolismu mastných kyselin, které jsou důležitým faktorem mnoha buněčných procesů, a je nezbytný pro buněčný růst. Díky všem těmto vlastnostem posiluje vlasový folikul. Zinek vyživuje a stimuluje vlasový folikul a zabraňuje tak zvýšenému vypadávání vlasů. Přípravek obsahuje i další účinné látky, jako např. pivovarské kvasnice bohaté na komplex vitaminů B.
(kyselina listová, biotin, zinek, komplex vitaminů B, extrakt přesličky rolní)

2. QUALITY ACTIVE+ (síla a pevnost)
Několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost, pomáhá při lámání a třepení.(1,2,4)

Cystein a methionin jsou aminokyseliny spolupodílející se na produkci keratinu, základního strukturálního proteinu vlasů. Extrakt přesličky rolní je významným zdrojem křemíku, který podporuje růst vlasů a jejich zpevnění. Extrakt kopřivy dvoudomé obsahuje minerály a stopové prvky, které posilují vlasy a zlepšují jejich kvalitu.
(cystein, methionin, křemík, biotin, zinek, extrakt přesličky rolní, extrakt kopřivy dvoudomé)

3. SKIN ACTIVE+ (pokožka hlavy)
Pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných a vysušených vlasech.(2,3,4) Udržuje přirozený objem vlasů.

Zinek přirozeným způsobem reguluje tvorbu kožního mazu a zároveň přispívá k metabolismu vitaminu A. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu kůže, a tím reguluje šupinatění pokožky hlavy a vysoušení vlasů. Extrakt přesličky rolní přispívá k celkovému zlepšení stavu pokožky hlavy.
(zinek, vitamin A, extrakt přesličky rolní)

4. COLOR ACTIVE+ (barva a lesk)
Zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk..

Tyrosin je aminokyselina, která je přirozenou součástí procesu tvorby vlasového pigmentu. Komplex vitaminů B a biotin významně zásobují vlasové kořínky, a tím udržují sytost přirozené barvy vlasů. Extrakt kopřivy dvoudomé zvyšuje lesk vlasů.

(tyrosin, kyselina listová, biotin, komplex vitaminů B, extrakt kopřivy dvoudomé)(1) biotin, (2) zinek, (3) vitamin A, (4) extrakt přesličky rolní, (5) extrakt kopřivy dvoudomé
1 1 1 1