DonnaHair FORTE

DonnaHAIR® FORTE je unikátní doplněk stravy se zvýšeným obsahem tří aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Navíc je obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé, která podporuje tvorbu keratinu tvořícího až 90 % vlasů. Díky tomu je dosaženo:

 1. rychlejšího nástupu účinku,
 2. působení přípravku je dlouhodobější
 3. výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

Jedinečná kombinace čtyř synergicky působících složek Forte ActiveTM vytváří příznivé prostředí pro přirozený růst, pevnost a lesk vlasů, kvalitu pokožky a zářivou barvu vlasů.1,2,3,4,5

Díky pestrému a vyváženému složení účinných látek se jedná o ideální přípravek v péči o vlasy, jejichž krásu můžete nyní doplnit také exkluzivními šperky DonnaHAIR s krystaly Swarovski®.

Složení DonnaHAIR® FORTE je navíc speciálně přizpůsobeno pro těhotné a kojící ženy.

Účinky DonnaHAIR® FORTE:

 • pomáhá při zvýšeném vypadávání vlasů1,2,4
 • podporuje normální růst vlasů a jejich pevnost1,2,4,5
 • pomáhá při lámání a třepení1,2
 • pečuje o kvalitu pokožky hlavy2,3,4
DonnaHAIR FORTE

Proč zvolit DonnaHAIR® FORTE?

1. Komplexní cílená péče o vaše vlasy a pokožku hlavy.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte ActiveTM, které vytvářejí příznivé prostředí pro přirozený růst, pevnost a lesk vlasů, kvalitu pokožky a zářivou barvu vlasů.1,2,3,4,5

1. GROW ACTIVE (výživa a růst) – Podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání.1,2
2. QUALITY ACTIVE (síla a pevnost) – Několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost.1,2 Pomáhá při lámání a třepení.1,2
3. SKIN ACTIVE (pokožka hlavy) – Pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných a vysušených vlasech.2,3 Udržuje přirozený objem vlasů.
4. COLOR ACTIVE (barva a lesk) – Zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk.

2. Obsahuje tři aminokyseliny a extrakt z kopřivy, které mají klíčový vliv na kvalitu vlasů.

Každá tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů, minerálů a rostlinných extraktů, které zevnitř a dlouhodobě podporují správnou výživu vašich vlasů.1,2,3,4,5

AMINOKYSELINY
Vlasy jsou až z 90 % tvořeny bílkovinou zvanou keratin, jehož základními stavebními kameny jsou aminokyseliny a jsou tudíž pro strukturu vlasu klíčové. Jediná tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku tří důležitých aminokyselin – metionin, cystein, tyrosin, které se v průběhu doby z vlasů ztrácejí a je potřeba je v dostatečném množství doplňovat. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

VITAMINY A MINERÁLY
Přípravek DonnaHAIR® FORTE obsahuje komplex důležitých vitaminů a minerálů, které přispívají k ochraně buněk vlasů a celého těla před nepříznivými účinky volných radikálů a podporují jejich přirozenou regeneraci.1,2,3 Přípravek obsahuje tyto vitaminy a minerály: B komplex (pivovarské kvasnice), biotin, vitamin A, zinek, křemík.

ROSTLINNÉ EXTRAKTY
Extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé, které jsou obsaženy také v tomto přípravku, jsou bohatým zdrojem dalších důležitých aminokyselin, vitaminů a stopových prvků.

3. Unikátní kombinace přírodních účinných látek.

Jediná tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasů klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje:

 • o 10 % více aminokyselin (440 mg aminokyselin)
 • o 100 % více biotinu (300 µg biotinu)
 • navíc pivovarské kvasince
 • navíc extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé

4. Stačí jedna tobolka denně.

Jedna tobolka DonnaHAIR® FORTE denně obsahuje vyváženou kombinaci a množství účinných látek, kterými cíleně vyživujete své vlasy. Můžete užívat kdykoliv během dne. Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelným užíváním. Příznivý účinek se dostavuje již po prvním měsíci užívání od zahájení výživového režimu.

Přípravek DonnaHAIR® FORTE mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.

1biotin, 2zinek, 3vitamin A, 4extrakt přesličky rolní, 5extrakt kopřivy dvoudomé

Přípravek DonnaHAIR® FORTE je určen ženám:

jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené
trpící nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů
které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk